Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Завдяки міжнародній підтримці сім’ї переселенців отримали чергову партію гуманітарної допомогу

Завдяки міжнародній підтримці сім’ї переселенців отримали чергову партію гуманітарної допомогу

З початку повномасштабної війни в Україні Ізяславщина стала другою домівкою для переселенців переважно із південної та східної частин України. Це люди, котрі, тікаючи від жахіть війни, покинули свої домівки, майно та роботу. Тому вони постійно потребують підтримки і гуманітарної допомоги.

Волонтери Ізяславської громади не втомлюються допомагати внутрішньо-переміщеним особам, які найбільше її потребують. Крім того усі зареєстровані переселенці періодично отримують гуманітарну допомогу, яка надходить від різних міжнародних організацій та благодійників.

Також чимало співвітчизників, які знаходяться зараз в європейських країнах, та наші друзі-міста європейських країн докладають свою лепту.

У суботу, 24 вересня, Ізяславська міська територіальна громада отримала від дружньої Польщі (волонтерів Януша та Еви Цвинарів) та від Спілки «FUNDACJA FOLKOWISKO» (в особі Вальдемара Федко) чергову гуманітарну допомогу, яку зібрали у складний час для України.

Гуманітарна допомога включала у себе: продукти харчування, речі першої необхідності, засоби особистої гігієни, теплий одяг, взуття, пледи, рушники, дитячі речі та інше.

Всю отриману допомогу одразу посортовано та у той же день роздано для 70 родин із найбільш вразливих категорій населення серед біженців, у першу чергу родин із дітьми.

Під час видачі гуманітарної допомоги панувала тепла атмосфера взаєморозуміння. Волонтери європейських країн мали нагоду особисто поспілкуватися із присутніми переселенцями, відчути вдячність від дорослих і маленьких біженців, які отримували допомогу. Адже їм важлива турбота і підтримка. Багатьох вона розчулила. Адже волонтери надають у вигляді благодійної допомоги не просто матеріальні цінності, а дарують радість та надію в краще майбутнє.

Ізяславська міська рада в черговий раз висловлює вдячність всім міжнародним організаціям та благодійникам, які допомагають та підтримують біженців у скрутну хвилину. Віримо, що війна завершиться і ми всі разом відбудуємо нашу країну, а згодом і повернемось до нормального життя.

Тільки разом вистоїмо та переможемо ворога! Слава Україні та міжнародним благодійникам!

1924
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.