Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Завдання кожної громади – допомогти дитині робити вже дорослі кроки

​Завдання кожної громади – допомогти дитині робити вже дорослі кроки

«Завдання кожної громади – допомогти дитині робити вже дорослі кроки», — наголосив 20 березня заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Павло Ковальчук під час вручення ключів від власної квартири жителю Ізяславщини Миколі Риндюку, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Спільно із Павлом Ковальчуком Миколу із цією радісною подією привітали начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Раїса Ткаченко та директор Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Косовська.

Не дивлячись на проведення карантинних заходів в Україні, держава виконує взяті на себе зобов'язання щодо підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. «Саме творячи добрі справи для людей, ми вселяємо у них віру в себе, надію у завтрашнє майбутнє та любов до ближнього», — наголосили гості Миколи. Радісно схвильований юнак щиро подякував за придбане житло та поділився своїми планами на майбутнє.

У цьому році це вже друга квартира в Ізяславі для означеної категорії осіб. Житло для Миколи Риндюка придбано за рахунок виділення грошової компенсації на придбання житла відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа». Молода особа стала власником двохкімнатної квартири загальною площею 41,4 кв.м в м.Ізяслав Хмельницької області. Квартира повністю оснащена меблями та відповідною побутовою технікою.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності,

цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.