Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Затримали хмельничанина, який «зливав» ворогу інформацію про військових

Затримали хмельничанина, який «зливав» ворогу інформацію про військових

Також підозрюваний розробив та передав схему маршруту танкового наступу рашистів в обхід захисних споруд.

Служба безпеки України затримала 54-річного хмельничанина, який сприяв російським окупантам. Слідчі встановили, що у березні 2022 року інформатор зголосився співпрацювати зі спецслужбами рф. Як повідомляють у пресслужбі СБУ, він передавав фото та відео матеріали щодо фунціонування та охорони військових частин, розташованих в обласному центрі. Зливав дані про місця дислокації українських військовослужбовців, маршрути переміщення техніки ЗСУ, відомості про фортифікаційні споруди навколо Хмельницького.

«Крім того, зловмисник, маючи спеціальну військову освіту, ініціативно розробив та передав «другу» карту-схему оптимально вигідного маршруту танкового наступу рашистів, в обхід цих захисних споруд», — йдеться у повідомленні.

Чоловіка затримали на гарячому під час фотографування для «замовників» одного із об'єктів критичної інфраструктури міста.

«Російські військові планували нанести по ньому ракетні удари, щоб заблокувати поставки іноземного озброєння в зону бойових дій», — уточнюють в СБУ.

У межах розпочатого кримінального провадження, затриманому оголошено про підозру у державній зраді (частина 2 статті 111 Кримінального Кодексус України). Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Інформацію зловмисник передавав в одному з месенджерів. Фото СБУ у Хмельницькій області.

Чоловік розробив карту-схему наступу на Хмельницький. Фото СБУ у Хмельницькій області.

Затриманому оголосили підозру у державній зраді. Фото СБУ у Хмельницькій області.

Сайт "Є"

149
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.