Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засяяла вогнями головна новорічно-різдвяна ялинка Ізяславщини

Засяяла вогнями головна новорічно-різдвяна ялинка Ізяславщини

19 грудня, у День Святого Миколая Чудотворця, в місті Ізяславвідбулося урочисте відкриття святкової новорічної ялинки.

Щоб привітати жителів міста Ізяслав та району і гостей краю, на святкове дійство завіталиголова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков та Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.Борис Олександрович та Валентина Іванівна привітали зі святом, із прийдешнім Новим роком дітей, а також усіх, хто вірить у справжні дива, побажали всім здоров'я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки.

До святкових привітань долучився також Святий Миколай та Дід Мороз із Снігуронькою. Під святково прикрашеною ялинкою лунали гарні пісні та мелодії, побажання щастя, здоров'я, добробуту, святкового настрою.

Концертну програму присутнім подарували учні Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та аматори сцени Ізяславського районного будинку культури та ряду закладів культури сіл району. Новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески, радісні дитячі вигуки.

Відкриття новорічної ялинки стало початком циклу заходів, що пройдуть на Ізяславщині до свята Нового року та Різдва Христового.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

142
RSS
Гость
21:00
Ше там кущів насадіть.і так все розікрали.шо дітям робити деградірувати…
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.