Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Заступники голови райдержадміністрації взяли участь у засіданні позачергової сесії районної ради

Заступники голови райдержадміністрації взяли участь у засіданні позачергової сесії районної ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за пропозицією районної державної адміністрації та групи депутатів районної ради про необхідність скликання позачергової сесії з метою термінового вирішення питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік 05 липня в залі засідань районної ради відбулось засідання тридцять п'ятоїпозачергової сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Шлегель.

У роботі сесії також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук і заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко.

На розгляд сесії було винесено сім питань, які відповідно до Регламенту роботи Ізяславської районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії ради. Зокрема йшлося про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, а також до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення в Ізяславському районі Хмельницької області на 2018-2020 роки.

Крім того обговорено Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізяславської районної ради Хмельницької області; погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Сахнівці на території Сахновецької сільської ради Ізяславського району Хмельницької області; погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Христівка на території Христівської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області; погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Сморшки на території Христівської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області; надання матеріальної допомоги та інші.

Після тривалого обговорення та отримання відповідей на запитання по кожному із питань було прийнято відповідні рішення шляхом голосування.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

113
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.