Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Заступник голови ОДА проінспектував хід ремонту доріг в Ізяславському районі

​Заступник голови ОДА проінспектував хід ремонту доріг в Ізяславському районі

18 червня, в ході робочої поїздки до Ізяславського району заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук та начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Василь Остапчук спільно із головою районної державної адміністрації Іваном Федорчуком ознайомились з ходом проведення ремонтних робіт на дорогах державного та місцевого значення району.

Зокрема вони побували в селі ДвірецьДвірецької сільської ради, де оглянули відремонтований колективом філії «Ізяславський райавтодор» ДП «Хмельницький облавтодор» міст через річку Горинь. В ході ремонтних робіт було освоєно коштів на загальну суму 1,084 млн.грн.

Також посадовці зустрілись із Двірецькимсільським головою Тетяною Гнатюк та жителями села Двірець. У ході спілкування заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук зазначив, що на сьогоднішній день керівництвом області крім будівництва доріг в рамках проєкту «Велике будівництва» приділяється велика увагапитанню забезпечення проведення якісного ремонту на дорогах як державного, так і місцевого значення. «Дорожниками області використовується кожна погожа днина для проведення комплексу запланованих робіт. Для цього керівництвом області та районів кооперуються кошти обласного і районного бюджетів», — наголосив Сергій Петрович.

Голова Ізяславської районної державної адміністрації Іван Федрочук також зазначив, що ремонтні роботи на дорогах району в даний час ведуться на найбільш проблемних відрізках. Розроблено графіки виконання робіт та підготовлено матеріали, техніку та трудовий ресурс. «Владою району прикладається максимум зусиль задля того, щоб поточні та дрібні ремонти доріг загального значення було виконано на самому високому рівні та відповідали європейській якості», — наголосив голова районної державної адміністрації.

Сергій Ткачук зазначив, що потрібно максимально скористатися наявними погодними умовами та завершити ремонтні роботи згідно з термінами, визначеними у договорах. Окрім того, заступник голови облдержадміністрації звернув увагу на обов'язковій наявності відповідних знаків, дорожньої розмітки, а також належному облаштуванні з'їздів та узбіч.

373
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.