Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання закладу «Ізяславський районний центр первинноїмедико-санітарної допомоги»

Засідання закладу «Ізяславський районний центр первинноїмедико-санітарної допомоги»

Відбулось розширене засідання медичної ради комунального закладу «Ізяславський районний центр первинноїмедико-санітарної допомоги»

7 вересня відбулось розширене засідання медичної ради комунального закладу «Ізяславський центр первинноїмедико-санітарної допомоги», яке провів головний лікар закладу Сергій Літвінчук.

У роботі засідання крім медичних працівників амбулаторій загальної практики сімейної медицини, ФАПів та медичних пунктів району взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель, головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій.

Розпочалось засідання із інформації заступника голови районної держаної адміністрації Володимира Левченка щодопідсумків діяльності робочої групи із перевірки правильності використання коштів на оплату праці працівників медичної галузі району.Володимир Борисович доповів, що дану робочу групу було створено на виконання доручення голови районної державної адміністрації Бориса Яцковавід 26 травня поточного року. До неї увійшли заступник головирайонної державної адміністрації, спеціалісти комунального закладу «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» та управління фінансів районної державної адміністрації. Протягом червня-серпня поточного року членами групи було здійснено виїзні перевірки фактичного перебування медичних працівників на робочих місцях.

В.Левченко окремо зупинився на тих недоліках, які були виявлені в ході перевірок. Зокрема булодетально проаналізовано виїзди до ФАПу села Топори, в ході яких працівника медичного закладу, який працює на 1,5 ставки на робочому місці не було. А таких виїздів було зроблено декілька. Проте в табелі відпрацьованого часу за серпень відсутність на робочому жодним чином відображена не була. При спілкуванні із керівництвом Топорівської сільської ради та жителями села неодноразовопіднімалось питання незадовільного відношення до роботи вказаного медичного працівника. Подібне було також зафіксовано в роботі медичного закладу села Путринці.

Як наголосив В.Левченко, виявлені факти сталинаслідком слабкого контролю як керівництваЦентру ПМСД, так і лікарських амбулаторій. Також за підсумками роботи групи буде підготовлено подання на керівництво Ізяславської районної ради про притягнення до відповідальностіголовного лікаря Сергія Літвінчука та інших осіб.

У ході обговорення даної інформації виступили начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій.

Підсумовуючирозгляд питання, головний лікар Ізяславського центру ПМСД Сергій Літвінчук зазначив, що всі виявлені недоліки в ході роботи групи будуть усунуті і керівництвом закладу будуть вжитівичерпні заходи щодо недопущення подібного в майбутньому.

Також на засіданні було розглянуто питання підготовкимедичних закладів району до проведення акредитації, яка відбудеться 27 вересня поточного року. Крім того було звернуто увагу на роботу із підготовки закладів, особливо тих, що знаходяться в сільській місцевості, до роботи в осінньо-зимовий період.

За матеріалами комунального закладу «Ізяславський центр первинноїмедико-санітарної допомоги»

111
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.