Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання з питань забезпечення житлом дітей-сиріт

Засідання з питань забезпечення житлом дітей-сиріт

Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа є одним із головних питань соціального розвитку району. Адже такий важливий факт, як забезпечення їх житлом, дає упевнений старт у житті.

Так, цими днями відбулося засідання районної комісії з питань використання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

У ході зібрання учасники обговорили питання надання згоди на перерахування коштів із спеціального рахунку як оплати за договором купівлі-продажу житла особі, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, а також про повернення коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа, які були передбачені розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 02.09.2020 № 674/2020-р «Про розподіл обсягу субвенції на 2020 рік» для придбання житла особі з числа дітей-сиріт та особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Члени засідання обговорили питання порядку денного. Після детального обговорення та інформації членів комісії, з метою забезпечення житлом особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, комісія вирішиланадати дозвіл на перерахування коштів із спеціального рахунку як оплати за договором купівлі-продажу квартири.

Робота комісії продовжується і сподіваємося, що найближчим часом ще одна молода людина з категорії осіб з числа дітей-сиріт дітей, позбавлених батьківського піклування, зможе відчути турботу держави та придбати собі житло для подальшого дорослого життя.

За матеріалами служби у справах дітей РДА

194
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.