Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання школи молодого вчителя хімії та біології «Еврика»

Засідання школи молодого вчителя хімії та біології «Еврика»

Засідання школи молодого вчителя хімії та біології «Еврика»

З метою сприяння професійному становленню молодих вчителів шляхом всебічного розкриття їх інтелектуального та творчого потенціалу було ініційовано створення Школи молодого вчителя біології та хімії «Еврика» як постійно діючої форми підвищення методичної грамотності та фахової майстерності молодого вчителя.

Які основні завдання роботи Школи молодого вчителя? Найголовніше — прискорення процесу професійної та соціальної адаптації молодих вчителів у загальноосвітніх навчальних закладах району та набуття молодими вчителями практичних навичок, необхідних для педагогічної діяльності. Дуже важливим є надання допомоги молодим фахівцям у подоланні труднощів педагогічного, фахового, психологічного характеру шляхом створення атмосфери співробітництва і взаємодії між молодими та досвідченими педагогами. Проведення майстер – класів найдосвідченіших педагогів району забезпечить надання допомоги молодим вчителям у впровадженні у навчальний процес інноваційних педагогічних технологій. Актуальним є й інформування молодих вчителів про досягнення педагогічної науки і практики та залучення їх до безперервної освіти. Цікавим і перспективним напрямом діяльності школи молодого вчителя біології та хімії «Еврика» має стати залучення інтелектуального потенціалу молодих вчителів до організації та проведення науково-методичної роботи з проблем сучасної освіти, проведення різного рівня методичних семінарів, конференцій, виставок.

04.01.2017р. перше, установче засідання школи молодого вчителя біології та хімії «Еврика» відбулося. Молодих педагогів радо зустріли у Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІст. № 5, гімназія».

Під час засідання за круглим столом молоді вчителі мали можливість ближче познайомитися, обмінятися враженнями від перших в їхньому житті навчальних занять, педагогічних та учнівських колективів, поділитися першими успіхами, разом поміркувати над причинами невдач, а також обговорити Положення про школу молодого вчителя, висловити пропозиції до річного плану роботи. Керівником школи молодого вчителя біології та хімії «Еврика» обрано вчителя біології та хімії Васьковецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. д/сад» Кравченко Оксану Леонідівну.

Сподіваємося, що ініціативність та креативність молодих вчителів сприятиме результативності роботи Школи загалом і кожного молодого вчителя зокрема.

Румянцева О.В.- завідувач Ізяславським райметодкабінетом

izrmk.at.ua

159
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.