Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Надважливим питанням сьогодення є підвищення заробітної плати та легалізація зайнятості населення. Активно працює у цьому напрямку робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Її чергове засідання відбулось 11 березня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука.

На даний час відбулись зміни у Податковому кодексі та законодавчих актах України про єдиний соціальний внесок, якими зменшилось нарахування на фонд оплати праці та утримання із заробітної плати орієнтовно на 18% порівняно із 2015 роком. Законодавцем прогнозувалось, що вивільнені кошти будуть спрямовані роботодавцями на підвищення зарплати.

На засіданні робочої групи встановлено, що за підсумками проведеного аналізу по Ізяславщині 24 суб´єкти господарювання не забезпечують реалізацію наданих законодавством можливостей для підвищення заробітної плати. Однією із причин являється сезонний характер діяльності сільськогосподарських підприємств району.

У той же час у січні поточного року шестеро суб'єктів господарювання зуміли забезпечити незначний зріст фонду оплати праці найманим працівникам порівняно із минулим роком у розрахунку одного працівника.

За результатами роботи робочою групою прийнято відповідні рішення та відповідальним посадовим особам надано ряд доручень.

За матеріалами робочої групи з питань легалізації

виплати заробітної плати та зайнятості населення

273
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.