Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Засідання районної робочої групи з питань  легалізації виплати заробітної плати

Відбулось засідання районної робочої групи з питань

легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

19 жовтня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Участь в роботі взяли представники управлінь та відділів районної державної адміністрації, Ізяславського відділення Славутської об'єднаної державної податкової інспекції, Ізяславського ВП Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області.

На порядку денному було винесено питання пророзгляд інформації, наданої Білогірським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Хмельницької області щодо суб'єктів господарської діяльності, у яких в першому півріччі, липні 2017 року заробітна плата найманих працівників була нижча, ніж законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати.Детально проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня.

Підсумовуючи засідання, Павло Павлович вкотре зазначив, що питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення є одним із пріоритетних напрямків роботи робочої групи, та зазначив, – «Легалізація заробітної плати є одним із резервів наповнення бюджету, кошти якого спрямовують на фінансування пенсій та грошової допомоги. Своєчасна й повна сплата платежів у Пенсійний фонд України, а також забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов'язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників. На жаль, часто і сам працівник незацікавлений в легалізації свого робочого місцятазаробітної плати».

За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

7
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.