Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання районної робочої групи

Засідання районної робочої групи

Відбулось засідання районної робочої групи з питань дотримання вимог законодавства у сфері торгівлі та роботи об'єктів громадського харчування

З метою сприяння організації всебічного контролюі координації спільних дій виконавчих та контролюючих органів за додержанням норм чинного законодавства у сфері торгівлі та громадського харчування при районній державній адміністрації створено районну робочу групу з питань дотримання вимог законодавства у сфері торгівлі та роботи об'єктів громадського харчування як консультативно-дорадчий орган.

До складу цієї робочої групи увійшли представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, Ізяславської міської та районної рад, Ізяславського РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, Ізяславського відділення Славутської об'єднаної державної податкової інспекції, Ізяславського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України, а також Держпродспоживслужби в Ізяславському районі.

У зв'язку із виникненням випадку масового харчового отруєння у Кам´янці-Подільському, на виконання доручення голови райдержадміністрації щодо запобігання інфекційних хвороб й отруєння неякісними харчовими продуктами населення Ізяславщини 25 листопада відбулось засідання робочої групи з питань дотримання вимог законодавства у сфері торгівлі та роботи об'єктів громадського харчування під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука.

У ході засідання було поінформовано присутніх учасників про те, що на даний час функціонують дві мобільні групи, до складу яких увійшли представники управління Держпродспоживслужби в Ізяславському районі, Ізяславського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України у Хмельницькій області, районної державної адміністрації та Ізяславської міської ради. Ці новоутворені мобільні групи вже кілька днів проводять детальне вивчення ситуації на ринках міста та району, у закладах торгівлі, громадського харчування району щодо виконання вимог чинного законодавства. Під час проведеної роботи станом на 25 листопада було зафіксовано три факти порушень по торгівлі в Ізяславі.

Також було зауважено представником Держпродспоживслужби в Ізяславському районі, що регулярно проводиться санітарно-просвітницька робота серед населення щодо профілактики харчових отруєнь.

По завершенню засідання було підведено підсумки проведеної роботи та обговорено план дій подальшої роботи.

За матеріалами районної робочої групи з питань

дотримання вимог законодавства у сфері торгівлі

та роботи об'єктів громадського харчування

37
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.