Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

Засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

Відбулось засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

12 грудня відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ізяславській районній державній адміністрації.

У ході засідання комісії присутнім було зачитано протокол № 8 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій облдержадміністрації від 05.12.2016 р. щодо заходів з ліквідації та недопущення поширення збудника АЧС в Хмельницькій області. У даному протоколі зазначалось, що в період з19 жовтня по даний час в Хмельницькій області виникло 3 спалахи африканської чуми свиней. Перший спалах відбувсявсмт.Летичів(приватний сектор), другийвсмт.Нова Ушиця(приватнийсектор), третійв с. Воронківці Старокостянтинівського району в ТОВ «Подільський бекон». Крім того, у даному документі було висвітлено проблемні напрямки при ліквідації захворювання, а також результати рішень, прийнятих членами обласної комісії.

Як зазначив голова комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, — «На сьогодні наше головне завдання полягає в оперативному реагуванні на будь-які можливі спалахи небезпечного захворювання та недопущенні його розповсюдження на території Ізяславщини». Також посадовець наголосив на продовженні проведення широкої роз'яснювальної кампанії щодо небезпеки АЧС, та необхідних запобіжних заходів для недопущення занесення і розповсюдження небезпечної хвороби по району.

Під час засідання присутніми було обговорено шляхи покращення захисту від збудника африканської чуми свиней. Крім того розроблений План заходів при підозрі захворювання свиней на африканську чуму в Ізяславському районі Хмельницької області, План оперативних спільних дій різних служб при встановлені діагнозу на африканську чуму свиней у господарствах різних форм власності, План заходів щодо недопущення поширення та ліквідації захворювання африканською чумою свиней при підтвердженні первинного випадку АЧС у дикій фауні, а також алгоритм дій при виникненні АЧС.

З метою виконання протоколу № 8 ДНПК від 05.12.2016 року розроблено проект комплексної програми запобігання протиепізоотичних заходів на 2017-2021 роки в Ізяславському районі, який буде винесений на сесію районної ради.

Підсумовуючи засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, голова районної протиепізоотичної комісії закликав усіх із максимальною відповідальністю віднестися до поставлених завдань, адже тільки при умові спільної праці всіх на своїх ділянках роботи можна досягнути бажаного результату — запобігти поширенню хвороби, проти якої в світі ще немає засобів профілактики чи лікування і яка може в один момент звести нанівець працю тисячі людей.

За матеріалами Державної надзвичайної

протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

95
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.