Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання оргкомітету: до відзначення 100-річчя Ізяславської лікарні

Засідання оргкомітету: до відзначення 100-річчя Ізяславської лікарні

Засідання оргкомітету: до відзначення 100-річчя Ізяславської лікарні залишилося не так багато часу

До дати святкування сторічного ювілею Ізяславської лікарні залишились лічені дні, проте попереду ще чимало клопоту по підготовці та проведенню цієї знаменної події.

2 грудня в райдержадміністрації відбулось засідання оргкомітету з підготовки відзначення 100-річчя закладу, якепровів заступник голови райдержадміністрації, голова оргкомітету Володимир Левченко.

Сторічний ювілей медичного закладу — це подія не тільки для медичної громади, це свято ізяславчан. За задумоморганізаторів святкові заходи об'єднають усіх, хто причетний до славетної історії та сьогодення лікарні.

Такий тривалий процес підготовки до тематичних урочистостей, що тривав протягом 2016 року, зумовлений великою кількістю різнопланових заходів, які відбудуться на Ізяславщині 08 та 16 грудня, йшлося на засіданні.

Володимир Борисович наголосив на необхідності активізувати в останні дні, що залишились у підготовці до цієї знаменної події, свої зусилля і зробити все, щоб заходи відбулися на високому рівні, незважаючи на погодні умови.

У ході засідання присутніми остаточно затверджено сценарій відзначення ювілею закладу. Обговорено кожний етап заходу, поінформовано про виконання доручень із попередніх засідань, заслухано про проведені підготовчі роботи і про те, що ще належить зробити.

Зокрема, йшлося про підготовку до друку презентаційних видань й інших матеріалів, присвячених ювілею медичного закладу.

Поза увагою не залишиться й просвітницька робота: програмою святкування передбачено цикли екскурсій підрозділами Ізяславської центральної районної лікарні та історичнимимісцями Ізяслава для гостей, тощо.

За словами голови організаційного комітету Володимира Борисовича, річниця медичного закладу повинна стати святом для усіх.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апаратурайдержадміністрації

40
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.