Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Засідання Круглого столу​

​Засідання Круглого столу​

11 жовтня 2017 року між Міністерством юстиції, Міністерством соціальної політики та Державною службою зайнятості відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю.

На виконання даного Меморандуму 10.11.2017 року в Ізяславському районному центрі зайнятості проведено Круглий стіл за участю представників Ізяславської виправної колонії №31, Замкової виправної колонії № 58, Ізяславського районного сектору з питань пробації, районного центру зайнятості, управління соціального захисту населення, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районного сектору Державної міграційної служби України, Ізяславського районного відділу ДРАЦС та Білогірського об'єднаного управління Пенсійного фонду України. Розроблено спільні заходи щодо надання засудженим розширеного доступу до інформації про права та обов'язки у сфері реалізації прав на працю, соціальний захист, можливості та послуги державних органів та установ. Визначено порядок та періодичність відвідування учасниками Круглого столу установ виконання покарань та районного сектору з питань пробації для надання консультації, розповсюдження пам'яток та проведення семінарів для осіб позбавлених волі.

Метою даного документу є налагодження роботи щодо проведення спільних заходів у сфері соціальної адаптації осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді позбавлення волі на певний строк, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі. Підвищення професійної компетенції фахівців з соціальної роботи уповноважених органів з питань пробації та установ виконання покарань. Надання взаємної експертної та технічної підтримки в роботі, а також обмін інформацією.

Такі заходи є одним з багатьохнапрямків подальшої співпраці персоналу установи з громадськістю, державними організаціями та релігійними конфесіями для виконання поставлених державою завдань – повернення з місць позбавлення волі законослухняних громадян, відновлення їх в соціальному статусі як повноправних членів суспільства.


Старший інспектор з питань підготовки до звільнення ст. лейтенант вн. служби Ю.М.Хилюк

68
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.