Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання координаційної групи при райдержадміністрації

Засідання координаційної групи при райдержадміністрації

Відбулось засідання координаційної групи при райдержадміністрації по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка 20 вересня відбулось засідання координаційної групи при райдержадміністрації по питаннях призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців.

На нараді було розглянуто питання заходів з підготовки до запланованої поїздки волонтерів Ізяславського району із допомогою військовослужбовцям на сході України. Володимир Борисович проінформував присутніх, що наразі у бійців є особлива потреба в речах першої необхідності – це вода та засоби особистої гігієни, зокрема медикаменти. Також «атошники»потребують теплі речі (шкарпетки, рукавиці, светри, взуття, білизна, шапки), дощовики, та додаткове спорядження. Крім того благодійна організація «Фонд Заславщини» продовжує збір продуктів харчування довготривалого терміну зберігання (консерви, крупи, макаронні вироби, чай, кава, цукор, солодощі і т.п.), цигарки, сірники тощо. «Закликаємо всіх не залишатись осторонь, а взяти активну участь в даній акції та підтримати тих, хто зараз захищає майбутнє наших дітей.Адже ті, хто відчув весь біль війни та переживає страшні дні на передовій, варті набагато більшого. Аби війна не прийшла на нашу землю, маємо спинити ворога на Сході» — сказав Володимир Левченко.

За участі Христівського сільського голови Ольги Канарчук розглянуто питання можливостіремонту та подальшої передачі автомобіля УАЗ, який перебуває на балансі сільської ради для потреб Збройних сил України.

Також було розглянуто питаннякомплексного підходу до увічнення пам'яті загиблих учасників АТО та вшанування всіх борців за свободу та територіальну цілісність України.

За матеріалами координаційної групи при

райдержадміністрації по питаннях призову,

мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.