Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Нещодавно відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. Дане засідання провів заступник голови райдержадміністрації, а також заступник голови комісії з питаньзахисту прав дитини Володимир Левченко.

Із матеріалами, що були подані до розгляду, членів комісії ознайомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Раїса Ткаченко. Вони стосувалися кількох важливих питань: про позбавлення батьківських прав двох матерів у зв'язку із невиконанням ними своїх обов'язків з виховання та утримання дітей, належне виконання батьківських обов'язків матері відносно дітей; визначення способів участі батька у вихованні малолітнього сина, який на даний час проживає з матір'ю, а також щодо захисту майнових прав дітей.

Володимир Левченко зауважив, що, на жаль, в наш час гостро постає проблема належного виховання дітей. Цьому свідчать питання порядку денного, котрі порушуються на кожному засіданні. Тому під час розгляду справ члени комісії мають подбати про добробут дітей. Інтереси та права дітей мають стояти на першому місці.

Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні, висловлюючи власну думку та свої пропозиції до відповідних рішень.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Крім того було переглянуто тазатверджено індивідуальні плани дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації.

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

60
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.