Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Тривожним сигналом для українського суспільства є те, що значна частина сімей потребує соціально-психологічної допомоги через проблеми, які виникають між членами сім'ї, так і між сім'єю та її зовнішнім оточенням. Однією із впливових форм роботи із батьками таких сімей є заслуховування їх на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини.

06 жовтня відбулося чергове засідання комісії при райдержадміністрації, котре провівзаступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко.

Члени комісії заслуховували присутніх заявників, з'ясовували всі факти та обставини по кожному окремому питанню та виносили відповідні рішення.

На комісії розглядались питання щодо стану виконання батьківських обов'язків відносно своїх дітей. Сім'ї різні, але проблеми, на жаль, ті ж самі. Знову порушуються права дітей і необхідно шукати шляхи допомоги маленьким незахищеним громадянам. Дітей трьох різних сімей поставлено на облік служби у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах, а також ці сім'ї взято під соціальний супровід Ізяславським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Крім того було розглянуто питання повернення трьох дітлахів 2014 та 2015 років народження, котрі на даний час перебувають у Хмельницькому спеціалізованому будинку дитини«Берізка», їхнім батькам для подальшого виховання в сім'ї. Лише одна молода мати не зуміла покращити ситуацію в родині, тому члени комісії прийняли рішення продовжити перебування її дитини в спеціалізованому будинку дитини. Іншим двом сім´ям згідно рішення комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації буде повернуто їхніх дітей для подальшого виховання.

На засідання комісії було винесено питання визначення способів участі батька у вихованні малолітнього сина, котрий на даний час проживає зі своєю матір´ю. Проте його розгляд було перенесено на наступне засідання у зв'язку із тим, що мати хлопчика не з´явилась на засідання.

По завершенню засідання присутніми було переглянуто індивідуальні плани дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації, із подальшим їх затвердженням.

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.