Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

29 грудня голова районної державної адміністрації Борис Яцков провів останнє в цьому році засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації.

На порядок денний винесено питання щодо захисту житлових і майнових прав та інтересів дітей, зокрема про: надання дозволу на укладення договору оренди земельної ділянки площею 2,00 га, від імені малолітньої дитини 2011 р.н., яканалежить йому на праві власності; надання дозволу наукладення договору оренди земельних ділянок площею по 2,00 га кожна, від імені дітей 2006 р.н. та 2010 р.н., якіна праві власності належать дітям; надання дозволу на вчинення правочину – укладення договору дарування земельної ділянки у розмірі 0,1 га, яка належить на праві власності, на користь дітей 2009 року народження та 2013 року народження.

Принципово та виважено комісія підходила до розгляду цих питань, оскільки прийняте рішення має бути лише в інтересах дітей.

Ознайомившись із поданою документацією, прийнято комісією конструктивні та виважені рішення в інтересах дітей й взято на контроль до їх повного виконання.

Крім того присутніми було затверджено індивідуальний план дитини 2011 р.н., яка опинилася у складних життєвих обставинах.

За матеріалами служби у справах

дітей при райдержадміністрації

60
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.