Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Тривожним сигналом для українського суспільства є те, що значна частина сімей потребує соціально-психологічної допомоги через проблеми, які виникають між членами сім'ї, так і між сім'єю та її зовнішнім оточенням. Однією із впливових форм роботи із батьками таких сімей є заслуховування їх на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини.

19 вересня відбулося чергове засідання комісії при райдержадміністрації, котре провів голова райдержадміністрації Борис Яцков.

Члени комісії заслуховували присутніх заявників, з'ясовували всі факти й обставини по кожному окремому питанню та виносили відповідні рішення.

На комісії розглядались питання щодо визначення способів участі матері у вихованні її дитини, 2015 року народження. Також вивчались дві справи про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно його доньки та матері відносно її сина й стягнення аліментів на його користь. Значну увагу приділено питанню відібрання дитини, 2012 року народження, від матері у зв'язку з тим, що умови проживання загрожують його життю та здоров'ю, та влаштувати його до дитячого будинку Хмельницької обласної ради.

Сім'ї різні, але проблеми, на жаль, ті ж самі. Знову порушуються права дітей і необхідно шукати шляхи допомоги маленьким незахищеним громадянам.

Принципово та виважено комісія підходила до розгляду цих питань, з'ясовувались факти і обставини по кожному питанню окремо. Як зазначив головуючий комісії: «Діти – це наше майбутнє і залишатись осторонь їхніх проблем ми не маємо морального права. Саме від роботи відповідних служб району залежить рівень захищеності кожної дитини Ізяславщини. Тому прийняті нами рішення повинні відповідати інтересам саме дітей».

Вищезазначені питання були детально обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. Вислухавши заявників та ознайомившись із поданою документацією, прийнято комісією рішення в інтересах дітей й взято на контроль до їх повного виконання.

Також розглядалось на засіданні питання доцільності переведення дитини 2010 року народження, позбавленої батьківського піклування, з Хмельницького спеціалізованого будинку дитини «Берізка» до відповідного будинку – інтернату за станом здоров'я.

Крім того на порядок денний також було винесено питання щодо захисту житлових і майнових прав та інтересів дітей, зокрема, про надання дозволу на: на вчинення правочину — укласти договір дарування частини квартири, яка належать на праві спільної часткової власності, за умови, що малолітні діти 2012 та 2014 років народження не втратять права користування цим житлом; на реєстрацію права власності частини квартири, на користь дітей 2004 та 2012 років народження, яка належить для них на праві спільної часткової власності.

Робота комісії пройшла злагоджено, члени засідання були одностайні у вирішенні усіх порушених питань.

За результатами засідання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

По завершенню зібрання присутніми було переглянуто індивідуальні плани дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації, із подальшим їх затвердженням.


За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

60
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.