Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Предметом основної турботи та головним обов'язком батьків є забезпечення інтересів своїх дітей.

У зв'язку з цим, 19 серпня під керівництвом голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації.

На порядок денний винесено питання захисту житлових та майнових прав дітей, а саме про надання дозволу на реєстрацію права власності на земельну ділянку площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства за згодою батьків; надання дозволу на вчинення правочину – укласти договір-дарування частини спільної власності квартири, право власності якою мають батьки та сестра, за умови, що діти 2007 та 2013 років народження не втратять права користування цим житлом.

Вищезазначені питання були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. Вислухавши заявників та ознайомившись із поданою документацією, прийнято комісією рішення в інтересах дітей й взято на контроль до їх повного виконання.

Крім того, на засіданні вирішувались питання щодо визначення способів участі батька у вихованні малолітньої дитини, щодо призначення опікуном над дитиною-сиротою 2004 року народження, а також щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері відносно двох малолітніх дітей, котрі відповідно до рішення виконавчого комітету Сахнівської сільської ради від 31.07.2017 р. № 19 відібрані від матер з умов, які загрожували їх життю та здоров´ю, та влаштовані до Центру реабілітації «Подолянчик» Хмельницької обласної державної адміністрації.

Кожна дитина потребує піклування і відчуття своєї необхідності. Адже ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. Принципово та виважено комісія підходила до розгляду цих питань, оскільки прийняте рішення має бути лише в інтересах дітей.

Також під час засідання було переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

За результатами засідання по всіх порушених питаннях комісією прийняті конструктивні та виважені рішення в інтересах дітей.

За матеріалами служби у справах

дітей райдержадміністрації

49
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.