Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулось позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20 липня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів засідання перший заступник голови районної державної адміністрації, перший заступник голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Павло Ковальчук.

Відкриваючи засідання, головуючий поінформував присутніх членів комісії, що минулого тижня (13 липня) на території Ізяславщини пройшли сильні грози, град та буревій. Внаслідок негоди найбільше постраждали мешканці населених пунктів Білівської сільської ради та сільськогосподарські товаровиробники.

Тому на порядок денний сьогоднішнього засідання комісії було винесено на розгляд звернення СТОВ «Слава» с. Припутні.

Запрошений на засідання комісії директор СТОВ «Слава» Володимир Хилюк поінформував присутніх про завдані збитки внаслідок стихії 13 липня для очолюваного ним товариства, а також звернувся із проханням посприяти у наданні фінансової підтримки товариству.

Також виступив начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Ткачук, котрий довів до відома членів комісії інформацію про розрахунок збитків від втрат незібраної сільськогосподарської продукції, а також розрахунок збитків від руйнування та пошкодження основних фондів виробничого призначення на території Білівської сільської ради Ізяславського району відповідно до Методики оцінки збитків від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 175.

Присутні учасники засідання детально обговорили порушене заявником питання та за результатами розгляду прийнято відповідне рішення.

За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

77
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.