Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Запрошуємо на виставку - «Ізяславській ЦРЛ – 100 років»

Запрошуємо на виставку - «Ізяславській ЦРЛ – 100 років»

До 100-річчя Ізяславської центральної районної лікарні

Запрошуємо на виставку — «Ізяславській ЦРЛ – 100 років»

Цього року свій 100-річний ювілей відзначає колектив Ізяславської центральної районної лікарні. Це не просто ювілей, в якому вмістилася ціла епоха, це час самовідданої праці людей, які присвятили себе медицині.

Заклад розпочав свою діяльність у 1916 році як Заславська земська лікарня.

За свою столітню історію лікарня пройшла багато випробувань, щоб із часом постав сучасний медичний заклад, який комплексно обслуговує мешканців усього району.

На даний час Ізяславська центральна районна лікарня є найбільш складним підрозділом в структурі медичної мережі району, адже її лікарям та всьому персоналу доводиться покладатися більш за все на себе у прийнятті рішень, щораз рятуючи чиєсь життя.

З історичними віхами із життя закладу можна ознайомитись на виставці «Ізяславській ЦРЛ – 100 років», розгорнутій в Ізяславському районному історико-краєзнавчому музеї.

Тож, шановні працівники Ізяславської центральної районної лікарні, прийміть щирі вітання з нагоди 100-річного ювілею вашого лікувального закладу, нехай запас ваших життєвих сил ніколи не зменшується, а найбільшою подякою за вашу роботу й надалі будуть вилічені вами люди.

За матеріалами Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею

131
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.