Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Запрошуємо до участі у ХХ Радіодиктанті національної єдності

Запрошуємо до участі у ХХ Радіодиктанті національної єдності

У День української писемності та мови тисячі українців світу щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу.Ювілейний ХХ Радіодиктантнаціональної єдності цього року відбудеться 9 листопада о 09:00год.

Цьогоріч підготовку диктанту доручили трьом фахівцям. Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читатиме диктант знаменита акторка Римма Зюбіна. Спецпроєкт, організований Суспільним спеціально до події, стартуватиме в студії UA: ПЕРШИЙ, а також в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура о 09:00год., ведучі в студії розкажуть історію диктанту й дадуть змогу всім охочим підготуватися до написання. Сам же радіодиктант почнеться о 09:15год.

Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі — у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій, а також відомі спортсмени, актори, бізнесмени та політики. Центральну студію для написання диктанту облаштували в читальній залі Національної бібліотеки імені Вернадського в Києві, де відомі українці писатимуть диктант із дотриманням карантинних вимог.

Організатори закликають усіх українців консолідуватися навколо своєї мови й писати диктант: «Щороку ми отримуємо двадцять-тридцять тисяч листів із диктантами від наших слухачів і глядачів. Усі навчальні заклади України отримають розсилку із запрошенням узяти участь у диктанті та покроковою інструкцією, як його писати.

У зв’язку із карантинними обмеженнями цього року в районі не буде створено центрального майданчику із написання диктанту. Ми пропонуємо долучитись до написання у закладах культури, музеях, на виробництвах та в офісах — Радіодиктантунаціональної єдності.

Час для надсилання готового тексту — астрономічна година. Для самоперевірки текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо11 листопада об 11:00год.

Кожен бажаючий може надіслати свою роботу для перевірки організаторам. Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Трансляція відбудеться:

Наукова консультантка Радіодиктанту Лариса Масенко підготувала кілька порад для учасників, щоб написати диктант без помилок.

Розкажіть нам, як ви готуєтеся до диктанту в соцмережах: опублікуйте фото або текст із хештегом#РадіоДиктант2020.

За матеріалами джерел мережі Інтернет 

121
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.