Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Запрошуємо 1 січня переглянути телепередачу "Фольк-Мюзік" на Першому національному

Запрошуємо 1 січня переглянути телепередачу "Фольк-Мюзік" на Першому національному

Запрошуємо 1 січня переглянути телепередачу «Фольк-Мюзік» на Першому національному телевізійному каналі

Колектив народного аматорського ансамблю української пісні «Терниця» Ізяславського районного будинку культури під керівництвом Галини Петруньової взяв участь у записі популярної високо-рейтингової телепередачі «Фольк-Мюзік» на Першому національному телевізійному каналі, ведучою якої є народна артистка України Оксана Пекун.

«Фольк-music» — чи не єдина в телевізійному просторі програма, яка відроджує українські народні традиції. Її творчий колектив намагається донести до широкого загалу і зберегти для майбутніх поколінь маловідомі народні пісні, розповідає про мальовничі та історичні куточки України, про людей, котрі бережуть і плекають українську пісню.

Творчий колектив «Терниці» ретельно готувався до цього виступу. «Подільські частівки» у їхньому виконанні прозвучали яскраво, мелодійно та професійно, до того ж під запальний танок.

Отож 1 січня прокидаємось, сідаємо снідати і вмикаємо Перший Національний о 13 годині. Дивимось Фольк-music з Терницею.

Виступити на національному телебаченні – прагнення кожного учасника – творчого колективу.

Тому виступ народного аматорського ансамблю української пісні «Терниця» у телепрограмі «Фольк-music» став своєрідною винагородою за багаторічну працю на ниві самодіяльного мистецтва, за відданість і любов до української пісні. До речі, програму за участю наших аматорів на Першому національному покажуть 01 січня 2017 року.

За проявлену гостинність ізяславські самодіяльні артисти урочисто вручили народній артистці України Оксані Пекун та телевізійній командізапашний коровай, виготовлений ПрАТ «Ізяславськиий хлібозавод».

Така творча поїздка стала для колективу ще одним поштовхом для подальшого розвитку та нових звершень, а ще залишила для усіх чимало позитивних вражень.

Отож 1 січня прокидаємось, сідаємо снідати і вмикаємо Перший Національний о 13 годині. Дивимось Фольк-music з Терницею і моїм переляканим привітанням ))))) у третьому блоці після нагороджень.

159
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.