Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Запрацює нова амбулаторія сімейної медицини

Запрацює нова амбулаторія сімейної медицини

Незабаром в Клубівці прийме своїх перших відвідувачів нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини

За останній час в різних регіонах України активно завершується будівництво амбулаторій, що фінансуються за рахунок субвенції на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Одним із таких об’єктів є будівництво приміщення нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Клубівка.

11 червня голова районної державної адміністрації Іван Федорчук ознайомився із ходом будівництва означеного об’єкту. Як доповіли представник підрядної організації «ІЗЯСЛАВТРАНСБУД» Наталія Кирилюк та виконроб Михайло Кондратюк, заплановані будівельні роботи виконано вже майже на 80 відсотків. Повністю завершено зовнішні роботи та роботи із облаштування прилеглої території. На даний час ведуться внутрішні роботи, які планується завершити протягом двох місяців.

Іван Федорчук оглянув приміщення майбутньої амбулаторії: кабінети лікарів, процедурні, підсобні приміщення, тощо. Також керівник райдержадміністрації оглянув житлову частину приміщення, яка передбачена для проживання медичних працівників амбулаторії.

Під час відвідування об’єкту Іван Федорчук зустрівся із Клубівським сільським головою Володимиром Юзиною.

За матеріалами сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації

240
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.