Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Запобігти. Врятувати. Допомогти.» на екскурсію до рятувальників завітали школярі

«Запобігти. Врятувати. Допомогти.» на екскурсію до рятувальників завітали школярі

Під час акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти.» на екскурсію до рятувальників завітали школярі

22 березня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» для учнів 11-х класів Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1.

Головне завдання Акції — ознайомлення і навчання дітей та дорослих основних правил пожежної безпеки, роз'яснення питання безпечної життєдіяльності населення.

Рятувальники розпочали захід із ознайомлення школярів із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про види небезпеки природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі. Фахівці звернули особливу увагу на дотримання правил безпечної поведінки всюди: у школі, вдома чи на прогулянці. Далі вогнеборці показали учням пожежно-технічне обладнання, розповіли про пожежні автомобілі, що знаходяться на озброєнні підрозділу. Наприкінці зустрічі рятувальники розповіли випускникам про можливість та перспективи навчання у вищих навчальних закладах цивільного захисту України та порадили у виборі професії – рятувальника.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.