Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Запалили вогні різдвяно-новорічної ялинки в місті Ізяслав

Запалили вогні різдвяно-новорічної ялинки в місті Ізяслав

Запалили вогні різдвяно-новорічної ялинки в місті Ізяслав

19 грудня, у день свята Святого Миколая, в місті Ізяслав відбулося урочисте відкриття головної різдвяно-новорічної ялинки Ізяславського району. На святкове дійство за участю святого Миколая та Діда Мороза завітало чимало жителів та гостей міста Ізяслав. Учасників святкового заходу щиро та сердечно привітали: голова районної державної адміністрації Борис Яцков, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук. «Сьогодні у нашому райцентрі спалахнула вогнями різдвяна ялинка, яка є символом доброї волі громадян нашої держави на шляху утвердження та розбудови незалежної української держави», — наголосив у своєму вітанні Борис Яцков.

«Так уже традиційно ведеться: на порозі Нового року і Різдвяних свят проаналізувати в думках минулий рік, відмітити усе те позитивне і негативне в ньому, аби в Новому році врахувати набутий досвід і зробити своє життя кращим. Тож нехай Новий 2017 рік принесе всім нам відродження мрій та сподівань, нових сил, успіхів та здобутків. Бажаємо Вам щоденної наполегливості, творчості, стійкості й, обов'язково, удачі, здоров'я Вам і Вашим рідним, радості й добробуту. Хай здійсняться у Новому році всі Ваші шляхетні бажання, найзаповітніші мрії. Хай будуть багатими на справжніх друзів і бажаних гостей Ваші домівки, а в усіх нас — і на столі і до столу» — зазначили у своїх виступах керівники району та міста.

Головна ялинка району засяяла безліччю яскравих вогників, милуючи око усіх присутніх. Взагалі цьогоріч на святі відкриття районної ялинки атмосфера була чудовою. Насвяті відкриття ялинки було багато любові і добра. Тому усі – і дорослі, і діти відчули новорічний настрій, атмосферу Різдва та Нового року, що наближається. Дійсно, це особлива пора ласки і благодаті. У цьому її особливість, бо вона від щирого серця. Кожна малеча, яка знаходилась на святі, від святого Миколая, від Діда Мороза та Снігуроньки отримала солодкі подарунки.

Тож яскрава «зелена красуня», яка цього року дійсно є особливою, радуватиме жителів району протягом усіх новорічно-різдвяних свят, сповнюючи їх серця радістю, любов'ю, надією на краще.

По закінченню урочистої частини відбувся концерт. Із святковими концертними номерами на відкритті ялинки виступали учасники художньої самодіяльності районного будинку культури, закладів освіти міста, аматори сцени району.

ФОТОКОЛАЖ


159
RSS
Гость
00:46
А говорили що ялинку не будуть ставити цього року
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.