Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Замість пільг – величезні штрафи: що чекає на власників нерозмитнених “євроблях”

Замість пільг – величезні штрафи: що чекає на власників нерозмитнених “євроблях”

10 листопада, в Україні завршився пільговий період розмитнення автівок на європейській реєстрації, так званих “євроблях”.

Пільговий період тривав з 15 червня. Під час нього власники автівок (легковиків та вантажівок (до 3,5 тонн), що були ввезені на українську територію до 31 грудня 2020 року, мали змогу, залежно від віку та об’єму двигуна авто, розмитнити їх за 1-3 тис. дол. За цей час українці розмитнили понад вісімдесят тисяч автівок. Про це повідомив у своєму фб голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

 Далі власники нерозмитнених автівок мають платити штрафи. Після сплати штрафу авто можна забрати та розмитнити або вивезти за кордон. За першу зупинку – 8 з половиною тисяч гривень, за повторну – 17 тисяч та повідомлення митниці. Митники ж, зі свого боку, теж виписують штраф – 170 тисяч гривень та можуть конфіскувати авто.

Якщо людина не має грошей, щоб заплатити такий штраф, або ж вона не може передати свій автомобіль державі на компенсацію, у неї заарештовують рахунки, роблять заборону на відчуження рухомого та нерухомого майна, заборону на виїзд за кордон. Ось такі ось репресивні норми, – в інтерв’ю виданню PMG повідомив юрист Іван Казачук.

При цьому, наголошує юрист, продати авто “на розбір” теж уже не можна. Інші авта (ввезені пізніше) розмитнюватимуть за новими цінами.

Хмельниччина Північ

293
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.