Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Закуплено захист для тіл померлих від Covid-2019 та працівників ритуальних служб

Закуплено захист для тіл померлих від Covid-2019 та працівників ритуальних служб

За останню добу МОЗ України зафіксовано 467 нових випадків інфекції, померли від ускладнень 13 осіб

З метою забезпечення виконання на території Ізяславщинирозпорядження керівника робіт із ліквідації наслідків медично-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов'язаної із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) №6 від 27 березня 2020 року «Щодо організації поховань громадян від коронавірусної хвороби (COVID-19)» Ізяславською міською радою закуплено 50 спеціальних мішків для поміщення тіл померлих від коронавірусної хвороби (COVID-19) та спеціальні багаторазові захисні комбінезони для працівників ритуальних служб, які будуть проводити поховання.

Всесвітня організація охорони здоров'я розробила рекомендації щодо поховання людей, померлих від коронавірусу, а головний санітарний лікар України Віктор Ляшко видав спеціальне розпорядження з відповідними вимогами.

Згідно із розпорядженням головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, тіла померлих від коронавірусу потрібно дезінфікувати хлоровмісним розчином та поміщати в герметичний пакет-мішок, а вже потім – у труну.

Додамо, що наразі в Україні триває карантин і пов'язані з ним обмеження на зібрання людей в одному місці, тому ці правила поширюються і на похорони людей, які померли не від коронавірусу.

У черговий раз нагадуємо, що основною складовою профілактики заповнювання на COVID-19 є безумовне дотримання всіма громадянами карантинних вимог і обмежень та санітарних норм і правил.


Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації Ізяславського району




146
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.