Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Захист прав дітей в умовах карантину

​Захист прав дітей в умовах карантину

З метою соціально-правового захисту дітей в умовах запровадженого карантину начальником та спеціалістом служби у справах дітей районної державної адміністрації Раїсою Ткаченко та Ольгою Поцілуйко, спільно з представниками органів місцевого самоврядування, Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Ізяславського відділення поліції 27 квітня проведено профілактичний рейд на території Мислятинської, Клубівської сільських рад та Ізяславської міської ради, зокрема 8 сімей, котрі проживають на цих територіях.

Членами комісії відвідано: 3 сім'ї, в яких виховуються 8 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах; 1 сім'ю, до якої 2 дітей повернулися з інтернатного закладу; 1 сім'ю, яка переїхала з Волинської області.

Також було виявлено 3 нових сім'ї, у яких батьки ухиляються від виконання своїх обов'язків з виховання дітей. Ізяславським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді складено оцінку потреб на кожну нововиявлену родину.

За результатами рейду службою у справах дітей райдержадміністрації підготовлено подання про притягнення до адміністративної відповідальності 4 батьків за неналежне виконання батьківських обов'язків, а також взяти на облік служби 5 дітей, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Крім того проведено роз'яснювальну роботу щодо запобігання ураження COVID-19, роздано інформаційні матеріали та речову допомогу дітям, батькам роз'яснено статтю 150 Сімейного кодексу України.

Питання проведення заходів по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей районної державної адміністрації.

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

111
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.