Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Захисників України привітали із святом Різдва Христового

​Захисників України привітали із святом Різдва Христового

Світле свято Різдва Христового усіма нами сприймається як сімейне свято у родинному колі. Проте, на превеликий жаль, не всі мають можливість провести його в колі родини та близьких.

Стосується це саме наших воїнів, які зустрічають різдвяні свята в окопах, захищаючи нашу державу на Сході України в зоні проведення ООС.

Днями група священиків Ізяславського, Шепетівського і Білогірського благочинь Хмельницької єпархії Православної Церкви України відвідала східні регіони нашої держави, щоб привітати наших захисників із святом Різдва. Серед тих, хто відвідав наших захисників, були благочинний храмів Володимир Ковальчук та настоятель храму села Клубівкамитрофорний протоієрей о. Микола Назарчук. Священики привітали воїнів молитвою, традиційними колядками та смачними подарунками від прихожан.

Учасники поїздки відзначили, що їм приємно було бачити радість в їх очах від створеної святкової атмосфери.

До цієї благої справи, а саме організації поїздки на Схід держави, долучилися священнослужителі та церковні громади храмів міста Ізяслав та Ізяславського округу, колективи сільськогосподарськихтовариств, підприємці та підприємства міста Ізяслав, колективи закладів освіти Ізяславщини та чимало небайдужих жителів Ізяславського краю.

За матеріалами Ізяславського благочиння 

Хмельницької єпархії Православної Церкви України 

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.