Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Захід до дня жкг

Захід до дня жкг

Працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення району відзначили професійне свято

Професійне свято — це дуже важлива для кожної людини дата, адже звичайна людина на роботі проводить у середньому вісім годин на добу, а працівники комунальної служби і в будні і в свята, в сонячний день і в негоду трудяться на благо кожного жителя Ізяславщини.

Щороку у третю неділю березня настає професійне свято всіх тих, без яких ми не мислимо сучасного життя – День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Напередодні цього свята, 17 березня у районному будинку творчості дітей та юнацтва відбулись тематичні урочистості.

Присутніх у залі трудових колективів та керівників комунальних підприємств, а також представників установ сфери побутового обслуговування населення чекало чимало вітань, теплих слів, позитивних емоцій та приємних сюрпризів.

Привітати із професійним святом невтомних піклувальників благополуччя району завітали перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, керуючий справами Ізяславської районної ради Леся Божко та Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

У своїх виступах вони акцентували на важливості комунальників нелегкої, непростої, а іноді й невдячної праці. Адже, не дивлячись на всі труднощі та негаразди, які сьогодні переживає наша країна, працівники галузі залишаються віддані своїй справі. Виступаючі подякували присутнім у залі, і тим працівникам, які зараз на робочих місцях, адже сфера житлово-комунального господарства мусить постійно забезпечувати життєдіяльність ізяславчан. «Ваша праця не завжди помітна, проте без неї ні дня не обійтися. Так як все це робиться заради створення затишку і комфорту в оселях мешканців та на вулицях району» — зазначили посадовці.

Щирі вітання лунали на адресу працівників та ветеранів цієї сферивід керівників комунальних служб району.

За щоденну наполегливу працю на благо громади, зразкове виконання своїх посадових обов'язків, забезпечення комфортних умов проживання мешканців Ізяславщини та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення передовиків нагороджено відзнаками різних рівнів під бурні оплески глядачів.

Ще одним яскравим і в той же час дуже зворушливим моментом заходу стало нагородження волонтерами нашого краю відзнакою та подарунком директора КП «Ізяславтепломережа» Богдана Коцюбинського за активну підтримку бійців на передовій в зоні проведення АТО.

Присутніх вітали творчі колективи Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», даруючи гарний настрій. Артисти доклали максимум зусиль, аби професійне свято працівникам житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення запам'яталося перш за все гарним настроєм і душевною, теплою атмосферою, створити яку, звісно, допомогла талановитим виконавцям музика і пісня.

По завершенню заходу керівники комунальних служб висловили щиру подяку за організацію чарівного свята директору будинку творчості Світлані Кушнірук.

ФОТО
Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

46
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.