Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Загроза поширенню захворювання поголів'я свиней африканською чумою свиней

Загроза поширенню захворювання поголів'я свиней африканською чумою свиней

«Загроза поширенню захворювання поголів'я свиней африканською чумою свиней фактично вже на порозі району» — із тижневої наради в районній державній адміністрації

Про це заявив під час наради із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних структур центральних органів влади перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук.

Т.в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Ізяславському районі Юрій Воленюк доповів учасникам наради, що 10 серпня в філії «Рідний край» ПАТ «Зернопродукт МХП» (с.Коров'є, Теофіпольського району), виявлено захворювання на африканську чуму свиней.

Станом на 14 серпня в зоні захисту проведено обстеження 885 домогосподарств та оглянуто 671 голову свиней в 323 домогосподарствах.

На ветеринарно-поліцейському посту оглянуто і оброблено дезрозчином 19 одиниць автотранспорту.

Всього за період спалаху захворювання спалено 1005 туш свиней, з них 481 голів свиноматок, 1 кнур, 265 голів – відгодівля, 6 – дорощування, 252 – поросята до 1 місяця.

Роботи по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації продовжуються, зокрема діє оперативний штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій, встановлені межі епізодичного осередку, зону захисту і зона нагляду, діє ветеринарно-поліцейський пост. Усі заходи здійснюються відповідно до вимог Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней.

Зокрема Юрій Воленюк доповів, що минулими вихідними працівниками управління Держпродспоживслужби в Ізяславському районі спільно із працівниками Ізяславського відділення Савутського відділу ГУ НП в Хмельницькій області проведено рейд в селі Білогородка Ізяславського району, де діє базар із продажу тварин. У ході рейду було виявлено порушення продажу домашніх тварин і припинено їх реалізацію. Також серед населення було розповсюджено відповідні інформаційні матеріали про необхідні профілактичні заходи із недопущення поширення захворювання на АЧС в районі.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

126
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.