Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зафіксовано ознаки підготовки збройних сил Білорусі до прямого вторгнення

Зафіксовано ознаки підготовки збройних сил Білорусі до прямого вторгнення

Зафіксовано ознаки підготовки збройних сил Білорусі до прямого вторгнення в Україну, всупереч волі рядових військових і переважної більшості білоруського народу, — повідомив Генштаб ЗСУ.

Крім того, війська Росії підходять до кордону Білорусі з Україною і спробують її перейти, — радник міністра МВС Вадим Денисенко

Також на територію України залишили білоруські дипломати. Радник голови МВС Денисенко називає це тривожним сигналом.

“Я б зараз оцінював ситуацію можливості введення Білорусі у військовий конфлікт як 60 на 40. Ще тиждень тому було 40 на 60, але все ж таки я думаю, що Лукашенко робитиме все від себе залежне для того, щоб не входити до прямих бойових дій білоруської армії. Армія у нього відносно невелика, вся армія білорусів налічує приблизно 40 тисяч людей. Це вся армія, щоб ми розуміли, включаючи тили, госпіталі тощо. У принципі, на заході ми готові до їхнього вторгнення, ми готові до того, що білоруси можуть перейти наш кордон. Але для нас це точно не потрібно”, — заявив Денисенко.

Крім того, білоруси повідомляють про підвоз нової російської техніки до кордону з Україною. Також пишуть і про понтонну переправу через Прип‘ять в Лельчицькому районі, який межує з Рівненською областю.

На залізничній станції Мулярівка (Білорусь) у Гомельській області, розвантажують російську військову техніку. Сюди звозять БТРи та САУ окупантів, — повідомляє білоруська служба Радіо Свобода із посиланням на місцевих жителів.

Білоруські військові почали використовувати ту саму систему швидкого розпізнавання (червоний скотч), що використовували сили сепаратистів та росіян у перші дні вторгнення.

В населених пунктах Сарни, Дубровиця, Рокитне, Волинь та Рівненщина — можливі провокації збоку РФ.

«Загроза наступу з Білорусі на Волинському напрямку оцінюється як висока. Сили оборони України готові дати відсіч», — розповіли журналістам у Генштабі.

За результатими опитування 97% білорусів виступають проти війни з Україною.

«Партизани Білорусі» створюють перепони, щоб не пустити білоруські війська в Україну.

«Білорусь – земля партизанів. Наші герої зупиняють російські потяги, псують російську техніку, роздають листівки, щоб не допустити білоруських військ в Україну. Україна переможе, Білорусь також буде звільнена», — заявив радник лідера білоруської опозиції Світлани Тихановської Франак Вячорка.

Вячорка також показав карту Білорусі «Залізничний опір-2022», на яку нанесено результати дій білоруських партизанів.

102
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.