Стоматологія
Друк на футболках і чашках

За найоптимістичнішим сценарієм війна з росією завершиться до початку літа

За найоптимістичнішим сценарієм війна з росією завершиться до початку літа

За словами експерта, війна такої інтенсивності не триватиме роками.

Євген Дикий — науковець і учасник війни на сході України, колишній командир в одному з батальойнів територіальної оборони «Айдар». В інтерв’ю каналу «Politeka Online» він дав прогнози щодо можливих термінів завершення війни, зниження мобілізаційних резервів росіян, закриття неба над Україною, вступу України до НАТО та висловив припущення стосовно подій у російському Бєлгороді.

Він стверджує, що за найоптимістичнішим сценарієм війна з росією завершиться до початку літа. Оптимістичними новинами для нас є й те, що мобілізація у російській армії проходить вкрай погано. «Дуже небагато назбирується. З Карабаху, Осетії та Абхазії разом вони набрали менше десяти тисяч, у Придністров’ї назбирається шість тисяч максимум дуже сумнівної боєздатності. Те, що з цих гарячих точок відкликають людей, свідчить, що з мобілізаційним ресурсом самої росії щось не так».

Євген Дикий називає ключову новину про російські ракети: їх перестали виробляти й імпортозаміщення деталей для них також відсутнє. Окрім того, ракет і бомб росіян недостатньо, щоб повністю розгромити усю територію України. «Тому все, що вони можуть, — протягом двох-трьох місяців наносити точкові удари по окремих об’єктах, — додає Євген Дикий. — Далі все залежить від нашої реакції. Якщо ми запанікуємо, то зробимо те, на що вони розраховують».

Також експерт зазначає, що закриття неба над Україною є наївним та нелогічним. Адже інші країни можуть закрити небо над нами лише ціною свого. Розв’язувати добровільно ядерну війну ніхто не захоче.

Сайт "Є"

70
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.