Стоматологія
Друк на футболках і чашках

За матеріалами сектору організаційно- кадрової роботи апарату райдержадміністрації

За матеріалами сектору організаційно-  кадрової роботи апарату райдержадміністрації

Проаналізовано стан виконання районного бюджету за І квартал поточного року та ряд питань соціальної сфери Ізяславщини

28 квітня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації.Колегію проведено під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, міської та сільських рад.

Засідання розпочалось із підведення підсумків за звітний період та напрямків розвитку у сфері соціального розвитку Ізяславщини.

Головний лікар Ізяславського району Олександр Агапій поінформував присутніх про стан захворюваності на туберкульоз серед населення району. Детально зупинився на конкретних заходах та діях щодо зниження захворюваності.

Про соціальний захист дітей в Ізяславському районі прозвітувала начальникслужби у справах дітей районної державної адміністрації Раїса Ткаченко. Крім того озвучила ряд проблемних питань щодо захисту прав дітей.

Також усі учасники колегії детально ознайомились із етапами та процесом підготовки до організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році. Із цим питанням виступив завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталій Ткачук.

За одностайним рішенням присутніх членів колегії питання підготовки до проведення в Ізяславському районі зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2016 році розглянуто протокольно.

Інформацію про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року представив загалу начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель. Доповідач поінформував, що за аналізуючий період до загального фонду районного бюджету за рахунок усіхджерел надійшло доходів в сумі 59 981 369 грн., при плані на звітний період 60 056 658 грн., що становить 99,9 % до затверджених показників. Видаткова частина загального фонду районного бюджету за І квартал 2016 рокувиконана в обсязі58 522 095 грн., що становить 92,1 % до призначень звітного періоду(63529054 ) та 25,1 % до уточнених річних призначень. Порівняно з відповідним періодом минулого року видаткизрослина50 %.

За результатами доповіді члени колегії схвалили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року та прийняли відповідні рішення щодо вжиття вичерпних заходів з попередження виникнення ризиків несвоєчасної виплати заробітної плати та несвоєчасних розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, про забезпечення виконання плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів району та економного і ефективного використання бюджетних коштів тощо.

За підсумками роботи колегіїпо питаннях соціальної сфери Ізяславщини прийняті відповідні проекти розпоряджень.


120
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.