Стоматологія
Друк на футболках і чашках

За дописи в соцмережах на Хмельниччині до в'язниці відправили іноземця

За дописи в соцмережах на Хмельниччині до в'язниці відправили іноземця

Чоловік у своїх публікаціях закликав захопити державну владу України.

На Хмельниччині засудили чоловіка, який розповсюджував матеріали із закликами до захоплення державної влади. Засуджений – 55-річний громадянин Республіки Казахстан, який понад десять років мешкає на території області.

Як розповідають у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, чоловік у соцмережі «Одноклассники» публікував заклики до насильницького захоплення державної влади України. У листопаді минулого року на своїй сторінці в соцмережі він розмістив три такі публікації. Іноземець називав представників центральних органів державної влади «бандерівською хунтою» і закликав створити на території держави утворення на зразок так званих «Л/ДНР».

За таку діяльність Хмельницький міськрайонний суд призначив чоловікові покарання у виді чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна, крім житла (частина 3 статті 109 Кримінального кодексу України).

Підсудний оскаржив вирок до апеляційного суду, просив пом’якшити призначене покарання. На його думку, суд першої інстанції не повною мірою врахував, що він свою вину у вчиненому визнав повністю, щиро розкаюється, з 2011 року проживає в Україні з дружиною та її дітьми. Однак апеляційну скаргу відхилили, залишивши вирок без змін.

Сайт "Є"

201
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.