Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів

«За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів

Відбувся єдиний Всеукраїнський стрілецький день

У п'ятницю, 20 квітня, на базі військового стрільбища військової частини А1358 відбувся єдиний Всеукраїнський стрілецький день, у якому взяв участь особовий склад організаційного ядра підрозділу територіальної оборони Ізяславського району у кількості 12 осіб, що сформований Ізяславським районним військовим комісаріатом. У рамках заходу було проведено заняття з вогневої підготовки, практичне виконання вправи зі стрілецької зброї.

Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук перед початком занять наголосив, що нині стоїть чітке завдання щодо організації заходів формування загонів територіальної оборони, бо саме тоді, коли держава опинилася у складних умовах, виникла потреба формувати їх боєздатність на місцях, а також провів інструктаж особового складу щодо заходів безпеки.

Участь у навчанні взяли також військовозобов'язані Шепетівського та Славутського районів. Вони вправлялись у стрільбі з автомата Калашникова в умовах наближених до бойових, а також в інженерно-саперній, медичній та спеціальній підготовці.

За матеріалами Ізяславського районного військового комісаріату

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.