Стоматологія
Друк на футболках і чашках

З ворожого полону повернулися троє жителів Хмельниччини — Гамалій

З ворожого полону повернулися троє жителів Хмельниччини — Гамалій

При військовій адміністрації цілодобово працює обласний оперативний штаб, який збирає інформацію про полонених і зниклих безвісти.

Перші троє жителів Хмельниччини повернулися додому з полону російських окупантів. Це сталося за посередництвом Центру обміну полоненими при Службі безпеки України. Таку гарну новину повідомив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

«Відбувся перший обмін наших земляків. Вони повернулися додому. Юрій, Дмитро й Костянтин, з поверненням вас, хлопці», — зазначив Сергій Гамалій.

За його словами, при військовій адміністрації цілодобово працює обласний оперативний штаб. Його працівники збирають інформацію про полонених військовослужбовців і цивільних, а також — тих, з ким втрачено зв’язок. Така інформація передається у Київ, де ведуться перемовини про обмін полоненими.

«Тож хочу нагадати телефонні номери гарячої лінії нашого оперативного штабу. Це мобільний (098) 966-92-51 та стільникові (0382) 76-51-23 і (0382) 76-21-34», — розповів Сергій Гамалій.

Сайт "Є"

130
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.