Стоматологія
Друк на футболках і чашках

З першого квітня на Ізяславщині стартує призов на строкову військову службу

З першого квітня на Ізяславщині стартує призов на строкову військову службу

Зпершого квітня на Ізяславщині стартує призов на строкову військову службу

З 1 квітня в України відповідно до Закону Україні «Про військовий обов'язок і військову службу», Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», постанови Кабінету Міністрів України № 352 від 21 березня 2002 року «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», Директиви Генерального штабу Збройних Сил України Д-3 від 02 лютого 2018 року «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, у 2018 році» розпочався черговий призов громадян на строкову військову службу. З метоюзабезпечення виконання даних документів 19 лютого 2018 року Ізяславським районним військовим комісаром, підполковником Сергієм Цісаруком видано наказ від № 14 «Про призов громадян на строкову військову службу весною 2018 року».

Згідно наказу призов громадян, що проживають на території Ізяславського району, на строкову військову службу буде проводитися у період із 01 квітня по 31 травня 2018 року.

Виклику на призовну комісію підлягають усі громадяни 2000 р. народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також котрі народилися у 1991-1999 рр., у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Відправці у війська підлягають громадяни України чоловічої статі, придатні за станом здоров'я до військової служби в мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Ізяслав, вул. Онищука, буд. 3, каб. 11, у встановлений час з документами, що зазначені у повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути до Ізяславського районного військового комісаріату 10 квітня 2018 р. та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають за межами Ізяславщини, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у районний військовий комісаріат для проходження медичної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі навчальних закладів, району незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов'язані сповістити призовників про їх виклик до військового комісаріату, забезпечивши своєчасне прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із законодавством.

За матеріалами Ізяславського районного військового комісаріату

101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.