Стоматологія
Друк на футболках і чашках

"З нами ведуть війну на всіх фронтах": Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання

"З нами ведуть війну на всіх фронтах": Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українська влада «чітко розуміє всі виклики», які стоять перед державою і готова до них. Він також оголосив 16 лютого Днем єднання.

«Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його днем Єднання. Відповідний Указ вже підписаний. Цього дня ми вивісимо національні прапори, вдягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність», — ідеться у його зверненні до українців, оприлюдненому ввечері 14 лютого.

Раніше іноземні ЗМІ з посиланням на власні джерела в силових відомствах США повідомляли, що наступ на Україну може початися вже 16 лютого.

«Нас лякають великою війною і вкотре призначають дату воєнного вторгнення. Це вже не перший раз. З нами системно ведуть війну на всіх фронтах», — заявив у зверненні Зеленський, згадавши про військовий, дипломатичний, енергетичний та інформаційний тиск на Україну.

Однак він запевнив, що українська влада чітко розуміє «всі виклики, які стоять перед нами, і що з ними робити».

«Ми розуміємо всі ризики… Ми постійно слідкуємо за ситуацією, прораховуємо різні сценарії, готуємо достойні відповіді на всі можливі агресивні дії», — сказав він.

«Ми чітко знаємо, де поруч з нашим кордоном чужа армія, її чисельність, локації, оснащення та плани. Нам є, що протиставити», — наголосив президент.

ВВС news

143
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.