Стоматологія
Друк на футболках і чашках

З Хмельниччини за кордон вивезли "лівої" деревини на 45 мільйонів гривень

З Хмельниччини за кордон вивезли "лівої" деревини на 45 мільйонів гривень

З Хмельниччини за кордон вивезли «лівої» деревини на 45 мільйонів гривень

Для реалізації особливо цінних пород дерев «працювала» ціла схема

Правоохоронці області викрили незаконні схеми легалізації лісоматеріалів, вартість яких перевищує 45 млн. грн, повідомляє Depo.Хмельницький.

За інформацією прес-служби прокуратури області, за матеріалами зареєстровали кримінальне провадження за ч.2 ст.366 та ч.2 ст.364 КК України стосовно службових осіб одного з лісогосподарських комунальних підприємств Хмельниччини.

Посадовці впродовж 2015-2016 років, діючи в інтересах суб'єктів господарювання, що експортували лісоматеріали, створювали умови для легалізації лісопродукції невстановленого походження, чим спричинили державі тяжкі наслідки.

Представники підприємства підробили товарно-транспортні накладні щодо реалізації понад 19 тис. куб. м. лісоматеріалів, орієнтовною вартістю 35 млн. грн., з дерев особливо цінних порід як власних. Це надало можливість експортерам отримати сертифікати про походження лісу з комунального підприємства, провести їх митне оформлення та незаконно вивезти за межі митної території України.

«В межах досудового розслідування за процесуального керівництва прокуратури області слідчими СУ ГУНП в області спільно з працівниками служби безпеки 30 вересня поточного року проведено 5 санкціонованих обшуків у службових приміщеннях комунального підприємства та помешканнях його працівників, — розповідають правоохоронці. — Під час обшуків вилучено низку документів щодо можливої незаконної реалізації лісоматеріалів.»

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Загалом прокуратура області за аналогічними фактами зареєстровала три кримінальні провадження. Встановлено, що внаслідок незаконних дій службових осіб лісогосподарських підприємств за межі країни незаконно вивезено понад 27 тис. куб. м. лісоматеріалів, вартість яких перевищує 45 млн. гривень.

Depo.Хмельницький

119
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.