Стоматологія
Друк на футболках і чашках

З 1 жовтня водії та водійки Шепетівського району зобов’язані ввімкнути денні ходові вогні

З 1 жовтня водії та водійки Шепетівського району зобов’язані ввімкнути денні ходові вогні

Згідно з правилами дорожнього руху, з 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні. У випадку їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар. Це правило діє цілодобово.

Включенні вогні додатково позначають транспортний засіб в умовах недостатньої видимості в осінньо-зимовий період. Тому вимогу про ввімкнення ходових вогнів ігнорувати не можна, щоб не піддавати ризику себе та інших учасників дорожнього руху, – зазначають у Шепетівському районному управлінні поліції.

Якщо знехтувати вимогою правил дорожнього руху та не ввімкнути ходові вогні вдень з 1 жовтня до 1 травня, водія притягнуть до відповідальності за ст. 125 Кодексу України про адміністративні правопорушення, як за порушення Правил дорожнього руху.

Зокрема, нагадуємо, що в темний час доби та за умов недостатньої видимості, незалежно від ступеня освітлення дороги та пори року, на всіх механічних транспортних засобах мають бути ввімкнені фари ближнього або дальнього світла, на мопедах, велосипедах і гужових возах (санях) – фари або ліхтарі, на причепах та транспортних засобах, що буксируються, – габаритні ліхтарі, – додають в Управлінні.

Хмельниччина Північ

112
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.