Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Юні науковці Ізяславщини захищали свої науково-дослідницькі роботи

Юні науковці Ізяславщини захищали свої науково-дослідницькі роботи

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді району, виховання її в дусі патріотизму та демократичних цінностей, прищеплення навичок науково-пошукової, дослідницької роботи, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації на Ізяславщині відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

До захисту було представлено понад 39 наукових робіт учнів-членів Малої академії наук.

16 грудня на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Кушнірука № 2, ліцей» юні науковці показали свої знання та результати досліджень у сферах: історії, наук про Землю, економіки, хімії, біології, екології та аграрних наук. А наступного дня на базі Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.Онищука № 5, гімназія» районне наукове товариство учнів працювало за відділеннями: мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, технічних і комп'ютерних наук, математики, фізики та астрономії.

Виступи учасників були чіткими, лаконічними, яскравими, змістовними та актуальними. Юні науковці показали високий рівень навичок роботи із науковою літературою, документальними джерелами, формування самостійного мислення, тобто вміння в новій для себе ситуації самостійно побачити й поставити проблему формування навичок публічного висвітлення ходу наукового дослідження та захисту отриманих результатів.

Після завершення захисту конкурсантами своїх науково-дослідницьких робіт журі визначилося із переможцями, котрі представлятимуть район на обласному етапі конкурсу. За результатами захисту І місце здобули 16 учасників конкурсу, а ІІ та ІІІ місця – по 7 учасників.

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук дав змогу реалізувати здібності талановитих учнів, підвищити їх інтерес до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, виявити навички дослідницької роботи, а також залучити педагогічний склад загальноосвітніх навчальних закладів району до активної роботи щодо формування творчого покоління юних науковців для різних галузей суспільного життя – майбутньої інтелектуальної еліти України.


За матеріалами відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

319
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.