Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ймовірність нового наступу: війська росіян перегруповуються

Ймовірність нового наступу: війська росіян перегруповуються

Розслаблятися не час — війська росіян перегруповуються та готуються до можливого наступу.

Нещодавно Великобританія заявила про те, що російське «припинення вогню», ймовірно, було прикриттям для перегрупування Москвою своїх сил для відновлення наступу.

Сьогодні таку версію висунув речник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук. За його словами, у Чорному морі продовжують курсувати кораблі РФ.

Проте, російські окупанти вже використали 90% крилатих ракет з початку повномасштабної війни. Про це повідомляє Арестович.

У них майже закінчилися «Калібрі», які можуть вражати об'єкти на відстані від кількох сотень до 2,5 тисяч кілометрів (ціль – кораблі, підводні човни та наземні об'єкти).

В запасі є ще багато «Іскандерів», що вражають об'єкти на відстані від 500 до 1 тис. км (що дозволяє використовувати їх у регіональних конфліктах). Вони вважаються більш потужною зброєю, аніж «Калібр» й потенційно можуть нести ядерні боєголовки.

Ворог не полишає надії взяти Київ, а також намагається позбавити Україну виходу до Чорного та Азовського морів.

Однак у ворога немає ресурсу займати українські міста. Так вважає очільник Миколаївщини. Для цього потрібен адмінперсонал, фіктивний референдум. Тому в них немає шансів – наші люди не стануть нічого виконувати навіть під дулом автоматів.

Наші ЗСУ також не сплять. Відбувається перегрупування, поповнення свіжим резервом та насичення української армії новим озброєнням. Про це повідомляє Олексій Данілов.

То ж єднаємося, готуємося, не втрачаємо пильності і все буде Україна!

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.