Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Єднаємо серця 2016»

«Єднаємо серця 2016»

Юні вихованці Ізяславської Дитячої школи мистецтв стали переможцями 3-ого Всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв «Єднаємо серця 2016»

Всеукраїнський конкурс «Єднаємо серця» проводився 22 жовтня у місті Вінниця з метою здійснення культурних, освітньо-видовищних заходів Всеукраїнського рівня, пошуку, виявлення, заохочення і підтримки талановитих дітей та молоді у різних видах мистецтва і творчості, просування кращих з них на найпрестижніші майданчики і телеканали, популяризація сучасної української пісні, популяризація та впровадження новітніх форм музичного естрадного мистецтва, естетичний та духовний розвиток молодого покоління, організації прекрасної атмосфери, стимулювання керівників, учасників до розвитку талантів, залучення меценатів та спонсорів до підтримки творчої молоді.

Засновником і організатором конкурсу є Громадська організація «Єднаємо серця» за підтримки Міністерства культури України та управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації.

Організаторами заходу було залучено до співпраці провідних фахівців у галузі культури і найвизначніших діячів мистецтва, які з радістю готові поділилися своєю творчістю, знаннями і багатим досвідом, а також сприятимуть подальшому розвитку творчого потенціалу юних обдарувань. В основі роботи організаторів конкурсу лежить щире бажання виділити кропітку роботу керівників колективів, індивідуальність і талант кожного з учасників конкурсу.
Для участі в мистецькому заході відгукнулися солісти та творчі колективи з Київської, Одеської, Львівської, Хмельницької, Житомирської, Тернопільської, Дніпропетровської, Черкаської, Полтавської, Запорізької та Миколаївської областей України. Вони приїхали позмагатися за перемогу в жанрових конкурсах, таких як хореографічне, вокальне, театральне, циркове та інструментальне мистецтво. Серед конкурсантів були і представники Ізяславського району: середня та старша групи зразкового ансамблю бального танцю «Плеяда» Ізяславської дитячої школи мистецтв (художній керівник Руслан Кузема).
В ходу напруженої боротьби юні вихованці «Плеяди» здобули перші місця у своїх вікових категоріях: 6-8 років та 9-14 років.
Щиро вітаємо юних талантів Ізяславщини та їх педагогів із черговою перемогою!

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

103
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.