Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ярмаркують і охороняють плантації ялинок

Ярмаркують і охороняють плантації ялинок

Державне підприємство "Ізяславське лісове господарство» активно включилося в ярмарки з продажу ялинок до новорічно-різдвяних свят. Придбати зелену лісову красуню, яка стане окрасою оселі в ці зимові свята, можна на площі біля Ізяславської районної ради, в лісництвах. З лісництв оптовим споживачам, закладам освіти вже реалізовано понад 700 новорічних ялинок.

Щодо цін на новорічні красуні, то у 2018 вони становлять:

ялинка до 1 м – 54 грн. з ПДВ,

від 1,1 до 1,5 м – 72 грн. з ПДВ,

від 1,6 до 2 м – 90 грн. з ПДВ,

від 2,1 до 2,5 м – 108 грн. з ПДВ,

від 2,6 до 4 м – 174 грн. з ПДВ,

від 4,1 до 5 м – 204 грн. з ПДВ.

Вирішивши придбати головний атрибут новорічний свят, звертайте увагу на наявність на деревці самоклейної етикетки чи пластикової бирки, що мають штрих-код та номер, за яким можна перевірити інформацію про походження новорічної ялинки. Саме ці засоби маркування свідчать про законність походження зрубаної ялинки та її реалізації. Якщо деревце не матиме уніфікованого засобу маркування, то вважатиметься самовільно зрубаним, за що передбачено штрафи. Крім того, згідно з ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, лісопорушники сплачують ще й штраф за незаконну рубку хвойних. Отож, перш ніж самовільно зрубати ялинку, добре подумайте про можливі наслідки.

Наголошуємо, що заготівля новорічних ялинок здійснюється в лісових угіддях. Її проводять за рахунок рубок догляду на ділянках молодих лісів, а також за рахунок розчищення лісових угідь. Це не завдає жодної шкоди довкіллю.

Ставимо всіх до відома, що в передноворічний період працівники лісової охорони спільно з працівниками національної поліції та екологічної інспекції здійснюватимуть рейди у лісових масивах. Також на базі ДП «Ізяславський лісгосп» діють телефони гарячої лінії (03852) 4-20-79 (цілодобово) та (03852) 4-20-49, за яким можна повідомити про випадок незаконної рубки хвойних дерев.


За матеріалами ДП «Ізяславське лісове господарство»

94
RSS
Гость
02:00
Купую вже другий рік. Вже стоїть.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.