Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Ялинка бажань

​Ялинка бажань

Вже традиційно напередодні новорічних свят Хмельницьким обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводилась благодійна акція «Ялинка бажань». Цього року акція проводилась з 15 по 27грудня у магазині «Сільпо» торгівельного центру «Оазис» міста Хмельницького.

Метою акції був збір подарунків для дітей із сімей, батьки яких неспроможні придбати подарунки своїй малечі в силу різних обставин. Діти писали листи до Святого Миколая та Діда Мороза зі своїми мріями та вірою у новорічні дива, які стаються у новорічні свята.

Усі листи було прикріплено до новорічної ялинки, яка знаходилася у приміщенні супермаркету. Щодня, впродовж акції, біля «Ялинки бажань» волонтери обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді запрошували усіх небайдужих громадян здійснити маленьку новорічну мрію дитини. На прохання волонтерів досить активно відгукнулись усі небайдужі, які придбали для діток подарунки, про які вони так щиро просили у своїх листах.

У рамках проведеної акції «Ялинки бажань» 10 дітей з Ізяславського району отримали омріяні подарунки. Спеціалістами Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді напередодні Нового Року доставлено всі подарунки діткам зазначених категорій. Кожній дитині прямо в руки вручено подарунки, зроблено святкові фотографії.

Завдяки щирості, відкритості та доброті подолян кожна дитина, яка написала листа із побажанням, отримала омріяний подарунок. Дуже приємно, що поруч з нашими дітками-мрійниками є добрі та чуйні люди, які допомагають їм вірити у диво!

За матеріалами Ізяславського районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

84
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.