Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Якість власної продукції понад усе

Якість власної продукції понад усе

Якість власної продукції понад усе

Починаючи з 1966 року, працівники однієї із найважливіших галузей держави – харчової промисловості України – у третю неділю жовтня відзначають своє професійне свято. Харчова промисловість — це тисячі великих, середніх і малих підприємств різних форм власності, які виробляють майже 20% від загального обсягу промислової продукції країни. Найбільша частина реалізованої продукції — це напої, м'ясні та молочні продукти, хліб і хлібобулочні вироби. Специфіка галузі така, що від дбайливих рук залежить і кількість, і якість продуктів, які ми щодня споживаємо.

Традиційно, напередодні свята, ми розповідаємо про одне з таких підприємств, яке впродовж багатьох років успішно провадить свою діяльність на теренах району — ПрАТ «Ізяславський хлібозавод». Трудовий колектив цього підприємства стабільно і динамічно нарощує обсяги виробництва продукції, розширює її асортимент та працює над підвищенням якості і конкурентоспроможності. І їм це вдається. Хлібобулочні та кондитерські вироби ізяславських пекарів та кондитерів користуються попитом не лише в нашому районі та області, а й в сусідніх регіонах. Адже з моменту заснування підприємства й дотепер тут виготовляють продукцію без консервантів, штучних барвників та інших хімічних домішок, тобто за класичною технологією з дотриманням усіх необхідних норм та держстандартів. А ще приємно вражає широкий асортимент хлібобулочних та кондитерських виробів, який постійно поновлюється і поповнюється новими сортами.

Крім того, хлібозавод є одним з найбільших платників податків у районі. За три квартали поточного року підприємством до місцевого бюджету сплачено податків на загальну суму близько 1,9 млн.грн. Тут вчасно і цілком прозоро виплачують заробітну плату, всіляко заохочують працівників. Середня заробітна плата на підприємстві, де трудиться близько 160 чоловік, становить 6 тис.грн. Керівництво підприємства постійно турбується про покращення умов праці, впроваджує інноваційні методи роботи та оновлює власні виробничі потужності. Все робиться для того, щоб виготовляти якісну продукцію, задовольняти попит споживачів. І споживачі це оцінили. Все частіше вони віддають перевагу ізяславському хлібу. Хлібобулочні та кондитерські вироби купують як для повсякденного вжитку, так і на родинні свята. Короваї, торти, солодку випічку можна придбати у фірмових магазинах «Коровай», в нещодавно відкритому оновленому магазині «Хліб і до хліба» або ж замовити на підприємстві. У фірмових магазинах можна не лише замовити продукцію, а й ознайомитись з її зразками. Для любителів готувати власноруч пропонуютьсязаготовки тіста: листового прісного замороженого, прісного для вареників, дріжджового замороженого для пиріжків.

З метою задоволення усіх необхідних санітарних норм та вимог щодо продажу продукції споживачам, влітку на підприємстві було встановлено пакувальну машину для хлібобулочних виробів. Відтоді всі сорти різаного хліба та булки запаковуються у поліетилен, що дозволяє зберігати продукцію свіжою впродовж тривалішого часу та унеможливити її контакт з повітрям та навколишнім середовищем.

Дбаючи про якість продукції та умови праці працівників, адміністрація хлібозаводу ніколи не залишається осторонь усіх добрих благодійних справ і акцій, які проводяться в районі. Неодноразово колектив підприємства долучався до збору благодійної допомоги учасникам АТО, приймав участь у багатьох соціальних проектах з ремонту доріг тощо. Крім того, співпрацюючи з закладами соціальної сфери, тобто школами, лікарнями, дитячими садками, наш хлібозавод для їх потреб відпускає свою продукцію дешевше від звичайної ринкової ціни.

Не одне десятиліття Ізяславський хлібозавод утримує позицію одного з найкращих підприємств району та області. За словами його керівника Олени Данієвої, незважаючи на всі труднощі та негаразди, трудовий колектив звик працювати чесно, з великою відповідальністю за якість власної продукції та прозоро перед державою, не ховаючи у «тінь» податки й заробітну плату. Адже саме з таким підходом до роботи, через чесну конкуренцію можливий подальший розвиток як нашого району, так і держави вцілому.

За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

244
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.